Протестующие взяли в плен еще одного милиционера

Печать
Протестующие взяли в плен еще одного милиционера
Новости по теме

Его пронесли на руках через Европейскую площадь.

Протестующие на Грушевского в Киеве захватили еще одного милиционера. Об этом сообщает корреспондент LB.ua с места событий.

Милиционера в шлеме и черной форме пронесли на руках через толпу на Европейской площади. Сейчас его привели к сцене Майдана, пресекая попытки некоторых митингующих избить бойца.

Как ранее сообщалось, днем в ходе противостояния на улице Грушевского митингующие взяли в плен сотрудника "Беркута"

Его выдернули из строя и оттащили в Дом профсоюзов.Напомним, за кордоном милиции на Грушевского начинается правительственный квартал, в который и хотят попасть митингующие.

Тэги: Майдан, милиция
Печать
Читайте в разделе
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
  • Балто-чорноморський союз: резон для Риги Латгалія - історичний регіон на Сході Латвії з численним російськомовним населенням. В регіоні ще ніхто не стріляв з причин російсько-латишського конфлікту, але потенційно такі локації становлять загрозу цілісності Латвії та безпеці Балтійського регіону.
Выбор читателей