На шахте Засядько заблокированы 364 горняка

Печать
На шахте Засядько заблокированы 364 горняка
Фото: http://ukrlife.net

Предприятие обесточено из-за попадания снаряда.

В Донецке в результате попадания снаряда обесточена шахта им. Засядько, где в данный момент под землей находятся 364 горняка. Об этом сообщает сайт самопровозглашенной "мэрии" Донецка.

"Сегодня, 11 января, в результате попадания снаряда повреждена подстанция ПС" Засядько 110". Вследствие чего обесточен Северный водопроводный узел, 4 котельные, 63 трансформаторные подстанции и шахта "Засядько", под землей находятся 364 горняка", - сказано в сообщении.

Боевики также предлагают мирным жителям запасаться водой.

Напомним, в Донецке вчера, 10 января, в результате артобстрелов был ранен мирный житель.

Тэги: боевые действия на востоке Украины, шахта им. Засядько
Печать
Читайте в разделе
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
  • Балто-чорноморський союз: резон для Риги Латгалія - історичний регіон на Сході Латвії з численним російськомовним населенням. В регіоні ще ніхто не стріляв з причин російсько-латишського конфлікту, але потенційно такі локації становлять загрозу цілісності Латвії та безпеці Балтійського регіону.
  • Як в Україні держава забезпечує рівні права на освіту для всіх дітей країни В світлі окупації Криму та початку бойових дій на Сході України постає питання яким чином реалізовується право молодих українців з цих регіонів на отримання атестату про середню освіту та вступу до ВНЗ. Вони не мають безпосереднього доступу до ЗНО, не навчаються за українськими навчальними планами.
Выбор читателей