В сети появилось видео с горловским "ополчением" из Забайкалья

Печать

Бурят на БТР передал привет в Улан-Удэ и Читу.

В сети появилось видео из Горловки, на котором "ополченец" из Бурятии, сидя на БТР на проспекте Ленина, передает приветы в Улан-Удэ (Бурятия), Чита (Забайкальский край), Ясногорск (поселок в Забайкальском крае).

Напомним, что сегодня в Мюнхене президент Петр Порошенко показал миру паспорта и военные билеты российских солдат, которые воевали на Донбассе под видом ополчения.

Тэги: Горловка, вторжение России в Украину
Печать
Читайте в разделе
  • Реформа у цифрах і діях У 2016 році ми започаткували і розпочали реалізацію шести нових проектів міжнародної технічної допомоги. Ідеться про децентралізацію, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, відновлення Донецької та Луганської областей.
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
Выбор читателей